Komponenty do Bram sp. z o.o.

Sprzedażą komponentów do bram zajmujemy się od 2009 roku a jako firma Komponenty Do Bram Sp. z o.o. od 2011.
W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości części uznanych europejskich i krajowych producentów w bardzo rozsądnych cenach. Naszym klientom zawsze staramy się oferować najwyższą jakość za rozsądną cenę.

Rozwijamy sie dla Ciebie

Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, aby było można znaleźć w niej wszystko to, co jest potrzebne do produkcji i naprawy bram segmentowych. Reagujemy na sygnały płynące od naszych klientów.

Oferujemy osprzęt do produkcji bram z typowych paneli dostępnych na polskim rynku, urządzenia zabezpieczające, automatykę, okna do bram segmentowych oraz gotowe wstępnie zmontowane zestawy prowadnic do bram garażowych (tzw. „sety”) do najpopularniejszych rozmiarów bram.

Nasi pracownicy potrafią dobrać wszystkie odpowiednie komponenty oraz wykonać gotowe do montażu sprężyny do bram segmentowych oraz linki nośne zgodnie z wyliczonymi parametrami bramy.

Posiadamy bogato zaopatrzony magazyn w Łodzi, z którego jesteśmy w stanie dostarczyć towar w dowolne miejsce w Polsce w ciągu 24-48 godzin.

Zapraszamy do współpracy:

producentów bram
firmy montażowe i serwisowe
firmy handlowe
wspólnoty mieszkaniowe
zarządców nieruchomości

Zaufało nam wielu klientów zarówno w kraju jak i za granicą. Jesteśmy dumni z rosnącej rzeszy zadowolonych klientów. Sprawia nam ogromną satysfakcję, kiedy zadowoleni klienci wracają do nas z kolejnymi zamówieniami.